Biz Kimiz ?

Her uzun yolculuk küçük bir adımla başlar. 1987 yılında başlayan bu yolculuk, bünyesinde bulunan, ulusal ve uluslar arası temsilciliğini yaptık. Tüm sağlık ürünleri konusunda deneyimli, girişimci, eğitimli ve çözüm odaklı takım arkadaşlarıyla üreten, çözen ve sonuca ulaşan Farmed A.Ş, yıllar önce küçük bir adımla başladığı bu yolculuğu gerçek bir öyküye dönüştüren kurumsal bir firmadır.

Portföyünde bulunan tüm ürünleri, aynı ciddiyet ve sorumlulukla temsil eden Farmed A.Ş, 27 yıllık geçmişiyle bugün, sağlık sektöründe, başta tıbbi cihaz alanında ve bunun yanında ise birçok projede, sadece Türkiye'de değil, Dünya'nın birçok ülkesinde de adından başarı ile söz ettiriyor.

Farmed A.Ş, köklü şirket kültürü, tecrübeli kadrosu ve güçlü ürün portföyü ile Beyin Cerrahisi'nden Ortopedi'ye, Fizik Tedavi'den Yoğun Bakıma, Ozontek Ozon Terapi Sauna Cihazları'ndan, kozmetik sektörü gibi bir çok projeyi başarıyla gerçekleştirmesktedir.

Farmed A.Ş, tıbbi cihaz ve sağlık sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak; çatısı altında bulunan ürünleri, ortaklıkları, iştirakleri ve çalışanlarından aldığı güçle yarattığı toplumsal ve ekonomik değerlerin kalitesiyle her zaman gurur duymaktadır.